• Wpisów: 369
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 21:06
  • Licznik odwiedzin: 128 298 / 2652 dni
 
blondemuffin
 
Od jakiegoś czasu pojawiam się co raz rzadziej, zaczęło się mniej więcej od mojego wyjazdu do Stanów gdzie pisałam raz na tydzień albo i rzadziej, nie mówiąc o tym, że nie wiedziałam co i o czym do Was pisać bo prawdę mówiąc nie miałam na to wystarczająco czasu żeby tworzyć Wam specjalne notki.

Dziewczyny, które są tu dłużej na pewno wiedzą, że na pingerze nie jestem od 570 dni a moja przygoda zaczęła się dużo wcześniej. Naprawdę podziwiam samą siebie, że tak długo tu jestem.

Póki co zaczęłam kolejną przygodę mojego życia, ciągle mi mało. Blog nie daje mi aż tyle satysfakcji co przedtem, a ja każdą wolną chwilę w Londynie staram się wykorzystać dobrze.


Pewnie będę do Was zaglądać od czasu do czasu albo w ogóle zacznę pisać zakłódkowane wpisy tylko dla siebie.

Nie mam pojęcia jak to będzie wyglądać.


Póki co od paru dni egzystuję na instagramie... nie wiem jak mogłam dopiero teraz go założyć. Odpowiada mi taka opcja bo mogę publikować zdjęcia dla Was i dla moich znajomych :)


Jak macie ochotę to jestem tutaj

* instagram.com/blondemuffin93 *


Dziękuję za każdy dzień spędzony na pingu, każdy komentarz, spotkania z Kasią, Martyną i Martą :* Dzięki pingerowi nawiązałam mnóstwo znajomości, głównie wirtualnych ale udowodniłyście, że nawet na odległość jesteście w stanie pomóc całkiem obcej osobie. Za każdą konstruktywną krytykę, miłe słowa, dla Coldi za piękne przesyłki i własnoręczne wyroby, które naprawdę są bardzo cenne w dobie gotowych produktów, za to, że czerpię od wielu z Was mnóstwo inspiracji, ukształtował się mój styl, a nawet świadomość wyborów konsumenckich.

Szczególnie chciałabym podziękować mojej rubryce znajomi, gdzie każda z Was zasłużyła sobie na moją sympatię.


Jesteście niesamowite i na pewno nigdy nie zapomnę wielu z Was, a już tym bardziej, że prowadziłam bloga :)

Pozdrawiam.
Blondemuffin, Paulina :)

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego