Wpisy użytkownika blondemuffin z dnia 25 sierpnia 2012

Liczba wpisów: 1

blondemuffin
 
Hej :) Od dzisiaj obiecuję, że będę nadawać do Was częściej...

Dzisiaj byłam na zakupach w *Walmart* i czuję niedosyt!

Co kupiłam? Same dobre rzeczy, mam nadzieję!

DSC_1021.JPG


Czerwony lakier *petites* na życzenie dla siostry, jakieś $1.50 :o

Maskara *Covergirl Lashblast 24h* jakbym miała stwierdzić, która maskara w Stanach jest najczęściej widywaną przeze mnie wśród tutejszych YTbowiczek na pewno byłaby to *Lashblast*. Ja swoją kupiłam w nowej wersji.

DSC_1023.JPG


Mój ukochany *Revlon, colorstay* i choć powietrze na Wschodnim Wybrzeżu jest strasznie wilgotne, temperatura na słońcu przekracza 35 stopni i na próżno oczekiwać chłodnych dni tak myślę, że z jego rozpoczęciem trochę poczekam, bo wciąż jeszcze wykańczam starą buteleczkę.
Ostatnio jedna, z blogerek się dziwiła *Jak ja mogę używać na codzień colorstay'a*
Wiem, że niektóre dziewczyny potrafią go wykończyć w 3 miesiące. Ja swojego używam co najmniej pół roku przy zazwyczaj 1-2x dziennym stosowaniu. Wiem, że nie należy do najlżejszych podkładów, więc nakładam go cienką warstwę, bo to jeden z dwóch podkładów, które tak długo się utrzymują przy mojej mieszanej cerze.
Swoją drogą... cały czas kupowałam nr 150 Buff, chyba zwariowałam, bo nie dość, że był na półce, to świadomie wzięłam 180. Czy ja jestem normalna? :o

DSC_1022.JPG


Ponadto.. na wypróbowanie wzięłam peeling St Ives, ten rozsławiony, który wycofali w Polsce. Ja niestety nigdy się na niego nie załapałam, bo chwilę po zniknięciu z półek miałam na niego ochotę. Wtedy nabyłam peeling z Sorai, który bardzo polubiłam. Jestem bardzo ciekawa jak poradzi sobie jego sławny poprzednik.A w ramach ciekawostki... za całe zakupy(oprócz kabla) zapłaciłam nieco ponad cenę podkładu Revlonu w Polsce. To mi się podoba!
DSC_1025.JPG
*edit*
Polowałam jeszcze na masełka do ust *Revlonu* ale nie wiedząc, jakiego koloru szukam przy stoiskach z R przypomniałam sobie o dość znaczącym fakcie... W tym kraju na próżno szukać testerów :/
Pokaż wszystkie (16) ›